Preloader
Dügün Salonu Yazılımımız

Dügün Salonu Yazılımımız

Düğün salonları icin yazmış olduğumuz web ve mobil tabanlı yazılımımızı incelemek ve satın almak ister misiniz?

Online Düğün Salonu Takip Programı Online düğün takip programı bilgisayar ve mobil cihazlarda çalışmaktadır.

Online düğün takip programı ile düğün,nişan,kokteyl,sünnet,nikah,balo vb. birçok organizasyon türünü sistemli bir şekilde organizasyonun tarih ve saat seçeneklerini tanımlayarak rahatlıkla rezervasyon ataması yapabilirsiniz.

Online düğün takip programı ile çalışanlarınıza ayrı ayrı şifre vererek kim organizasyon kaydettiğini kim cari hesap işlemleri yaptığını anlık takip edebilirsiniz.Online düğün takip programı ile çalışanlarınıza şifre ve yetkilendirmeler yapabilir istemediğiniz hesaplara erişimi engelleyebilirsiniz.

Online düğün takip programı ile organizasyonlarınızı yıl, yıl tutmakta ve o yıla ait cari hesap özetlerini anlık olarak takip etmenizi sağlar.

Online düğün takip programında dilediğiniz sayıda salon tanımlaması yapabilir ve bu salonların rezervasyon durumlarını takip edebilir cari işlemlerini ayrı ayrı takip edebilirsiniz.

Online düğün takip programı ile özel menü ve yemek seçeneklerini sınırsız olarak sisteme tanımlayabilir ve menü içeriklerini dilediğiniz şekilde seçebilirsiniz.

Online düğün takip programı ile organizasyonda kullanılan ek bilgileri de ayarlar yetkilendirme menüsünden yapabilirsiniz.Müşterilerinizle yaptığınız ve yapacağınız tüm ödemeleri sistem üzerinden takip edebilir, kalan bakiyeleri kontrol edebilirsiniz.Online düğün takip programı ile rezervasyon girilen salon,saat,organizasyon türü gibi müşterileriniz ile görüştüğünüz tüm detayları size ait sözleşme çıktısı olarak alabilir taraflarla imzalayabilirsiniz.

Online düğün takip programı ile ön muhasebe modülümüz de aktif olarak gelmektedir.Online düğün takip programı ile esnaf borç takibi de yapabilirsiniz.